«

»

Ara 30

Londra’daki en Popüler Alışveriş Destinasyonları

Londra için tam bir alışveriş cenneti diyebiliriz. Binbir lüks markadan düşük gelire hitap eden markalara kadar bir çok seçeneğin bulunduğu şehirde alışverişiyle ünlü bölgelere değinmek istedik. İşte Londra’daki en Popüler Alışveriş Destinasyonları ve nereden ne alabileceğiniz gibi faydalı bilgiler:

Londra'daki en Popüler Alışveriş Destinasyonları

Londra’daki en Popüler Alışveriş Destinasyonları

En popülerlerinden başlayalım saymaya. Londra’da yaşayanlara alışveriş dendiğinde akla ilk gelen yer tabii ki Oxford Street.

Oxford Street

Londra’da alışverişin merkezi, kalbi olan Oxford Street’te 300’den fazla mağaza bulunmakta. Londra’daki en iyi alışveriş alanlarından birine sahip olan caddede John Lewis, Debenhams gibi ünlü markaları da bulabilirsiniz. Aynı şekilde daha alt gelire hitap eden Primark ve TopShop gibi mağazalara da ulaşmak mümkün. Oxford Street’e ulaşım da bir o kadar kolay. Bu bölgeye en yakın underground durakları; Oxford Circus, Bond Street ve Tottenham Court Road.

 

Regent Street

Yapılarının ihtişamıyla etkileyici bir görünüme sahip olan Regent Street, şehrin en eski ve en ünlü mağazalarına da ev sahipliği yapıyor. Hamleys, Liberty ve dev bir Apple Store’a ev sahipliği yapan Regent Street’e çok yakın olan Jermyn caddesinde özellikle erkek giyimine ait aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. John Lobb ve Benson&Clegg gibi saygın ayakkabı, özel dikim gömlek mağazaları bu caddenin en çok ziyaret edilen yerleri arasında yer alır. Regent Street’e en yakın tube durakları Piccadilly Circus ve Oxford Circus’tır.

Bond Street

Tasarım ürünler ya da lüks giyim mağazaları arayışındaysanız olmanız gereken yer kesinlikle Bond Street. Burberry, Louis Vuitton ve Tiffanny&Co gibi firmaların da yer aldığı Bond Street perakende alışveriş için oldukça uygun. Bu caddeye ise en yakın tube durakları Bond Street ve Piccadilly Circus.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>